• +420 778 871 651
  • info@natostraps.cz

NATO Straps

NATO Straps historie


I když přesně nevíte co NATO strap (řemínek) znamená, určitě jste jeden již viděli. Trend NATO řemínků, který se dostal do hodinářského průmyslu, můžete použít na kterékoliv hodinky, od nejlevnějších až po ROLEX. I první James Bond nosil své ROLEXky na NATO řemínku. Někteří nadšenci hodinek můžou namítnout, že dávat látkový řemínek na luxusní ciferník je barbarství, ale NATO řemínky jsou zábavné, funkční a jednoduše vyměnitelné.


NATO řemínky původně pocházejí z britské armády, kde je vojáci dostávali k výbavě. Může se zdát, že vznik je v Severoatlantické alianci, ale není to pravda. Původně se nazývaly G10, ale název NATO se přenesl a lidé si na něj zvykli.


O nás


Jsme specializovaný e-shop s NATO řemínky. NATO straps jsou vyměnitelné a stylové řemínky s jednoduchou údržbou k ciferníkům. V naší nabídce máme řemínky různých barev látkové, vyrobené z Nylonu nebo koženky. Každý den máte možnost mít jiné hodinky podle Vaší nálady, příležitosti nebo Vašeho outfitu. Jako doplňkový prodej nabízíme ciferníky a nástroj pro manipulaci se stěžejkou.

Nový zákazník

Zaregistrovat nový účet

Zaregistrujte se a budete moci nakupovat rychleji, budete mít aktuální přehled o stavu vašich objednávek a budete mocit také prohlížet objednávky, které jste již uskutečnili.

Pokračovat

Již registrovaný zákazník